KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9658274
nr 965 8274
Akvarell
Oidentifierad konstnär, ryssland, signerad, 94, Stilleben, motivet: 73x53
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 juni 2015
kl 18:36:13
28/5 21:24:50